BZX8850S-C47-QYL
MFR.Part #
BZX8850S-C47-QYL
JLCPCB Part #
C3765311
Description
1 Independent 365mW 44V~50V 47V 50nA@32.9V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS