BZX8850S-C33-QYL
MFR.Part #
BZX8850S-C33-QYL
JLCPCB Part #
C3729746
Description
1 Independent 31.35V~34.65V 33V 365mW 50nA@25V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS