BZX8850S-C30-QYL
MFR.Part #
BZX8850S-C30-QYL
JLCPCB Part #
C3740102
Description
1 Independent 28.5V~31.5V 30V 365mW 50nA@22.8V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS