BZX8850S-C1V8-QYL
MFR.Part #
BZX8850S-C1V8-QYL
JLCPCB Part #
C3733666
Description
1 Independent 1.71V~1.89V 1.8V 365mW 600Ω 7.5uA@1V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS