BZX8850S-C18-QYL
MFR.Part #
BZX8850S-C18-QYL
JLCPCB Part #
C3735766
Description
1 Independent 17.1V~18.9V 18V 365mW 50nA@13.6V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS