BZX8850S-C15YL
MFR.Part #
BZX8850S-C15YL
JLCPCB Part #
C3765679
Description
1 Independent 14.25V~15.75V 15V 365mW 50nA@11.4V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS