BZX8850S-C13YL
MFR.Part #
BZX8850S-C13YL
JLCPCB Part #
C3734753
Description
1 Independent 12.35V~13.65V 13V 365mW 50nA@9.8V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS