BZX8850S-C10YL
MFR.Part #
BZX8850S-C10YL
JLCPCB Part #
C3740666
Description
1 Independent 100nA@7.6V 10V 365mW 9.5V~10.5V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS