BZX884-C75,315
MFR.Part #
BZX884-C75,315
JLCPCB Part #
C551249
Package
SOD-882
Description
1 Independent 250mW 50nA@0.7V 71.25V~78.75V 75V 95Ω SOD-882 Zener Diodes ROHS