BZX884-C56,315
MFR.Part #
BZX884-C56,315
JLCPCB Part #
C551243
Package
SOD-882(DFN1006-2)
Description
1 Independent 200Ω 250mW 50nA@39.2V 53.2V~58.8V 56V SOD-882(DFN1006-2) Zener Diodes ROHS