BZX884-C18,315
MFR.Part #
BZX884-C18,315
JLCPCB Part #
C551223
Package
SOD-882(DFN1006-2)
Description
1 Independent 17.1V~18.9V 18V 250mW 45Ω 50nA@12.6V SOD-882(DFN1006-2) Zener Diodes ROHS