BZX884-C12,315
MFR.Part #
BZX884-C12,315
JLCPCB Part #
C551219
Package
SOD-882
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 11.4V~12.6V 12V 250mW ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS