BZX884-B9V1,315
MFR.Part #
BZX884-B9V1,315
JLCPCB Part #
C551216
Package
SOD-882
Description
1 Independent 250mW 2Ω 500nA@6V 8.92V~9.28V 9.1V SOD-882 Zener Diodes ROHS