BZX884-B6V2,315
MFR.Part #
BZX884-B6V2,315
JLCPCB Part #
C551211
Package
SOD-882(DFN1006-2)
Description
10Ω 250mW 3uA@4V 6.2V SOD-882(DFN1006-2) Zener Diodes ROHS