BZX884-B11,315
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX884-B11,315
JLCPCB Part #
C551183
Package
SOD-882
Description
1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8V 10Ω 11V 250mW ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS