BZX884S-C5V6-QYL
MFR.Part #
BZX884S-C5V6-QYL
JLCPCB Part #
C7224254
Description
1 Independent 1uA@2V 365mW 40Ω 5.2V~6V 5.6V ±5% SOD-882 Zener Diodes ROHS