BZX884S-C18-QYL
MFR.Part #
BZX884S-C18-QYL
JLCPCB Part #
C3735319
Description
1 Independent 16.8V~19.1V 18V 365mW 50nA@12.6V SOD-882 Zener Diodes ROHS