BZX884S-C15-QYL
MFR.Part #
BZX884S-C15-QYL
JLCPCB Part #
C3729406
Description
1 Independent 13.8V~15.6V 15V 365mW 50nA@10.5V SOD-882 Zener Diodes ROHS