BZX884S-B75-QYL
MFR.Part #
BZX884S-B75-QYL
JLCPCB Part #
C3736566
Description
1 Independent 365mW 50nA@52.5V 73.5V~76.5V 75V SOD-882 Zener Diodes ROHS