BZX884S-B68-QYL
MFR.Part #
BZX884S-B68-QYL
JLCPCB Part #
C3728441
Description
1 Independent 365mW 50nA@47.6V 66.6V~69.4V 68V SOD-882 Zener Diodes ROHS