BZX884S-B3V6-QYL
MFR.Part #
BZX884S-B3V6-QYL
JLCPCB Part #
C7093979
Description
1 Independent 3.53V~3.67V 3.6V 365mW 5uA@1V 90Ω ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS