BZX884S-B3V3-QYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX884S-B3V3-QYL
JLCPCB Part #
C5604290
Package
SOD-882
Description
1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 365mW 5uA@1V 95Ω SOD-882 Zener Diodes ROHS