BZX884S-B27-QYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX884S-B27-QYL
JLCPCB Part #
C3728962
Package
SOD-882
Description
1 Independent 26.5V~27.5V 27V 365mW 50nA@18.9V SOD-882 Zener Diodes ROHS