BZX884S-B16-QYL
MFR.Part #
BZX884S-B16-QYL
JLCPCB Part #
C3728587
Package
SOD-882
Description
1 Independent 15.7V~16.3V 16V 365mW 50nA@11.2V 50Ω ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS