BZX884S-B13-QYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX884S-B13-QYL
JLCPCB Part #
C3765602
Package
SOD-882
Description
1 Independent 100nA@8V 12.7V~13.3V 13V 365mW ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS