BZX884S-B10-QYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX884S-B10-QYL
JLCPCB Part #
C3733469
Package
SOD-882
Description
10V 200nA@7V 365mW 50Ω 9.8V~10.2V ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS