BZX884S-B68YL
MFR.Part #
BZX884S-B68YL
JLCPCB Part #
C3732920
Description
1 Independent 365mW 50nA@47.6V 66.6V~69.4V 68V ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS