BZX884S-B5V6YL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX884S-B5V6YL
JLCPCB Part #
C3734723
Package
SOD-882
Description
1 Independent 1uA@2V 365mW 5.49V~5.71V 5.6V SOD-882 Zener Diodes ROHS