BZX884S-B4V7YL
MFR.Part #
BZX884S-B4V7YL
JLCPCB Part #
C3739498
Package
SOD-882
Description
1 Independent 365mW 3uA@1V 4.61V~4.79V 4.7V SOD-882 Zener Diodes ROHS