BZX884S-B4V3YL
MFR.Part #
BZX884S-B4V3YL
JLCPCB Part #
C3765484
Description
1 Independent 365mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V ±2% SOD-882 Zener Diodes ROHS