BZX84-C7V5,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C7V5,215
JLCPCB Part #
C131669
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 250mW 7.5V 7V~7.9V SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS