BZX84-C3V9,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C3V9,215
JLCPCB Part #
C131665
Package
SOT-23
Description
250mW 3.9V 3uA@1V SOT-23 Zener Diodes ROHS