BZX84-C33/DG/B3215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C33/DG/B3215
JLCPCB Part #
C6133098
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 250mW 31V~35V 33V 50nA@23.1V ±5% SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS