BZX84-C33,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C33,215
JLCPCB Part #
C131664
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 250mW 31V~35V 33V 50nA@23.1V 80Ω SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS