BZX84-C2V7,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C2V7,215
JLCPCB Part #
C131662
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 250mW SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS