BZX84-C18,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C18,215
JLCPCB Part #
C85086
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 16.8V~19.1V 18V 250mW 45Ω 50nA@12.6V SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS