BZX84-C11,235
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C11,235
JLCPCB Part #
C550934
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 20Ω 250mW ±5% SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS