BZX84-B2V4,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-B2V4,215
JLCPCB Part #
C426828
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 100Ω 2.35V~2.45V 2.4V 250mW 50uA@1V SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS