BZX84-B24,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-B24,215
JLCPCB Part #
C454957
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 23.5V~24.5V 24V 250mW 50nA@16.8V 70Ω SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS