BZX84-B10,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-B10,215
JLCPCB Part #
C454956
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 10V 200nA@7V 20Ω 250mW 9.8V~10.2V SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS