BZX84-A4V3,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-A4V3,215
JLCPCB Part #
C550901
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 250mW 3uA@1V 4.25V~4.35V 4.3V 90Ω SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS