BZX84-A3V9,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-A3V9,215
JLCPCB Part #
C3726290
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 250mW 3.86V~3.94V 3.9V 3uA@1V 90Ω ±1% SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS