BZX84-A10,215
MFR.Part #
BZX84-A10,215
JLCPCB Part #
C2908827
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 10V 200nA@7V 20Ω 250mW 9.9V~10.1V ±1% SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS