BZX84W-C7V5F
MFR.Part #
BZX84W-C7V5F
JLCPCB Part #
C551177
Description
1 Independent 1uA@5V 275mW 6Ω 7.5V 7V~7.9V SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS