BZX84W-C51F
MFR.Part #
BZX84W-C51F
JLCPCB Part #
C551158
Description
1 Independent 180Ω 275mW 48V~54V 50nA@35.7V 51V ±5% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS