BZX84W-C11X
MFR.Part #
BZX84W-C11X
JLCPCB Part #
C551111
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 20Ω 275mW ±5% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS