BZX84W-B9V1F
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84W-B9V1F
JLCPCB Part #
C551106
Package
SOT323(SC-70)
Description
1 Independent 15Ω 275mW 500nA@6V 8.92V~9.28V 9.1V ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS