BZX84W-B75F
MFR.Part #
BZX84W-B75F
JLCPCB Part #
C551101
Description
1 Independent 255Ω 275mW 50nA@52.2V 73.5V~76.5V 75V ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS