BZX84W-B62F
MFR.Part #
BZX84W-B62F
JLCPCB Part #
C551093
Description
1 Independent 275mW 50nA@0.7V 60.8V~63.2V 62V 80Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS