BZX84W-B56X
MFR.Part #
BZX84W-B56X
JLCPCB Part #
C551087
Description
1 Independent 200Ω 275mW 50nA@39.2V 54.9V~57.1V 56V ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS